Św. Antoniemu

Modlitwa:

Wszechmogący, wieczny Boże, któryś Twego świętego Wyznawcę Antoniego wsławił niegasnącym blaskiem cudów, spraw łaskawie, abyśmy za jego przyczyną osiągnęli to, o co przez jego zasługi z ufnością Cię prosimy. Amen.

Zapal świeczkę

Zapraszamy do zapalenia (za pośrednictwem naszej strony) świeczki przy relikwiach św. Antoniego z Padwy. Modlitwy w przesłanych intencjach będą odmawiane przez 7 dni.

O zapaleniu świeczki powiadomimy Cię drogą mailową. Dane zamieszczone w formularzu zostaną przesłane na nasz adres mailowy nasiswieci@gmail.com.

Jeżeli chcesz, aby Twoje imię i intencja zostały zamieszczone na tej stronie, zaznacz opcję TAK w formularzu.

np. Intencja Bogu i mi znana/Zapalam świeczkę (komu), prosząc o ...

ZAPALONE ŚWIECZKI

Za wszystkich proszących o modlitwę oraz za rozpowszechniających kul świętych i błogosławionych
Animatorzy Kultu Świętych i Błogosławionych PNPNMP
Św. Antoni proszę o łaskę donoszenia ciąży i szczęśliwe rozwiązanie dla Katarzyny. Niech nasz syn – Antoni urodzi się zdrowym i silnym dzieckiem.
Piotr M.- 15.09.2022 r.
Proszę Cię św. Antoni o zdrowie duszy i ciała dla mojej mamy Anny, mojego brata Arka, moje i naszych bliskich.
Adam – 1.09.2022 r.
Św. Antoni proszę módl się za mnie żebym znalazła właściwą dla mnie prace i uzdolnij do wykonywania jej. Uzdrów moje rany.
Mariola – 01.04.2022 r.
Św. Antoni proszę w imię naszego Pana za mnie. O wytrwałość w dobrym w Jego woli. I intencje Bogu i mnie znane. Dziękuje już dziś za łaski.
Aneta – 04.06.2021 r.
Intencja Bogu i mnie znana. Proszę wyjednaj mi tę łaskę u Boga proszę w imię naszego Pana. Dziękuję Ci już za wyproszoną łaskę św. Antoni Amen
Aneta – 04.06.2021 r.

Św. Antoni Padewski cudotwórco niebieski proszę Cię gorąco o zdrowie dla Ani i jej poczętego dziecka ochraniaj ich przed złem i czuwaj nad nimi.
Jola – 7.04.2021 r.
Św. Antoni czyniący cuda, najlitościwszy przyjacielu tych, którzy się do Ciebie uciekają. Bądź opiekunem i obrońcą moim oraz mojej rodziny.
Zachowaj od nieszczęść, chorób i smutków moich najbliższych i drogich memu sercu.

Elżbieta – 22.03.2021 r.

WSTECZ