O. Rafałowi z Proszowic

Modlitwa o beatyfikację Sługi Bożego Rafała z Proszowic

Panie Jezu Chryste, który wsławiasz świętych Swoich i nagradzasz ich miłość ku Tobie, chwałą beatyfikacji i kanoni­zacji, pokornie Cię prosimy, abyśmy mogli rychło wśród świę­tych Kościoła Twego czcić świątobliwego Rafała z Proszowic. Niech nadejście tej upragnionej chwili w Polsce, w całym na­rodzie pomnoży Twoją cześć i chwałę, wzmoże naszą miłość i oddanie dla Ciebie i Twej Matki Niebieskiej. Niech wszyst­kich synów naszej Ojczyzny natchnie świętym zapałem w urze­czywistnianiu w Polsce Królestwa Twego i Maryi, Panie nasz i Zbawicielu, kióry żyjesz i królujesz na wieki wieków. Amen.

Zapal świeczkę

Zapraszamy do zapalenia (za pośrednictwem naszej strony) świeczki przy relikwiach Sługi Bożego Rafała z Proszowic. Modlitwy w przesłanych intencjach będą odmawiane przez 7 dni.

O zapaleniu świeczki powiadomimy Cię drogą mailową. Dane zamieszczone w formularzu zostaną przesłane na nasz adres mailowy nasiswieci@gmail.com.

Jeżeli chcesz, aby Twoje imię i intencja zostały zamieszczone na tej stronie, zaznacz opcję TAK w formularzu.

np. Intencja Bogu i mi znana/Zapalam świeczkę (komu), prosząc o ...


ZAPALONE ŚWIECZKI

Za wszystkich proszących o modlitwę oraz za rozpowszechniających kul świętych i błogosławionych [Animatorzy Kultu Świętych i Błogosławionych PNPNMP]

WSTECZ